İşveren:
Sebahattin SANDALCI
Başlama:
24 Haziran 2019
Bitiş:
08 Temmuz 2019
Lokasyon:
İç Mekan Tasarım ve Uygulama
Kategori:
Yapı Tasarım ve Dekorasyon
Durum:
Tamamlandı
PROJE HAKKINDA

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan 22. Yüzyıl Anadolu Lisesi'nin dekorasyonu tamamlandı. Okulun iç dizayn düzenlemesini okul renklerine uygun olarak tasarlandı. Okulumuzun giriş bölümünde dekoratif niş uygulaması yapılarak aydınlık ve modern bir görünüm yakalaması sağlandı. Mezun öğrencilerin fotoğrafları ve Atatürk köşesi niş içerisine yerleştirilerek ön plana çıkarıldı.
B blok mevcut tenis odası olarak kullanılan alan genişletilerek giriş bölümü olarak tasarlandı. Öğrencilerin hoş vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla okulun konseptine uygun duvar çizimi yapıldı. Okul renkleri olan mavi ve bordo tonları bütünlük sağlamak amacıyla B blokta da devam ettirildi. Açık tonlar ile aydınlık görünüm yakalaması sağlandı ve mevcut koltukların bu alanda değerlendirilmesi ile öğrencilere dinlenme alanı oluşturuldu.
M
evcutta yemekhane olarak kullanılan alan öğretmenlerin ihtiyaçları doğrultusunda konferans ve gösteri salonu olarak tasarlandı. Salonun atmosferi okul renkleri ile uyumlu hale getirilerek konsepte uygun olması sağlandı. Ortamın ışıklandırması arttırıldı ve sahne ışıkları ile desteklenerek daha aydınlık ve ferah bir alan oluşturuldu. Alana uygun olarak tasarlanan platform sahne ile öğrencilerin gösterilerini sunabilecekleri bir zemin hazırlandı. İyi günlerde kullanılması dileğiyle ..