EPC

MÜHENDİSLİK 

FOREN’in mühendislik alanındaki uzmanlığı; farklı disiplinleri, mimari, inşaat, elektrik, mekanik ve yapı mühendisliğinin yanı sıra, basınçlı ekipman, borulama mühendisliği alanlarına yönelik proses ve mekanik tasarımları içerir.

FOREN, mühendislik, satınalma, imalat, inşaat ve proje yönetimi entegrasyonunu en iyi şekilde uygular. İnşaat ve devreye alma süreçleri, projelerin en verimli şekilde inşa edilebilmesi ve işletilebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

 

SATINALMA

FOREN, müşterilerinin yatırımlarına optimum katma değer sunabilmek için, geniş satınalma uzmanlığını ve tedarikçi ağlarını kullanır. Bu doğrultuda FOREN satınalma ve sözleşme süreçleri, müşteri hedeflerine ulaşmak için, malzeme ve hizmet alımlarını optimize ederek, Sözleşme Yönetimi-Malzeme Yönetimi-Lojistik-Tedarikçi Yönetimi satınalma bileşenlerini en iyi şekilde gerçekleştirir.

 

İNŞAAT

FOREN inşaat proje yönetim süreçleri, son teknolojileri, entegre sistemleri ve iş süreçlerini kullanarak müşterilere en iyi sonuçları sunmak için dizayn edilmiştir.

FOREN’in inşaat kaynakları bakımından sahip olduğu kaynaklar;  uzman inşaat ekipleri, inşaat ekipmanları ve gelişmiş inşaat yöntemlerinin etkili mobilizasyonu için olanak sağlamaktadır.